My jsme Truster.

Vítáme Vás v našem startupu z Brna. Založen byl skupinou kamarádů se společným cílem – vytvořit inovativní whistleblowingovou platformu. Každý z nás se profiloval v jiném oboru, proto přinášíme do Trusteru znalosti a dovednosti z různých odvětví. Spolu tvoříme silnou a vyváženou skupinu, která Truster stále vyvíjí a zlepšuje. Vždy se snažíme přizpůsobit požadavkům našich klientů a nastavit spolupráci tak, aby vždy došlo k oboustranné a úplné spokojenosti.

Naše cíle & hodnoty

„V rámci Trusteru si zakládáme na osobním přístupu ke každému klientovi a vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc všem požadavkům. Jsme přesvědčeni o vysoké přidané hodnotě našeho systému, který Vám nejen pomůže splnit zákonnou povinnost, ale především přispěje k vytvoření lepšího pracovního prostřední napříč společností.“ – Martin, Managing director.

Komplexní řešení

Rádi Vám pomůžeme vybrat příslušnou osobu pověřenou řešením oznámení, která bude splňovat všechny zákonné požadavky.

Inovace

Truster je nástroj, který se neustále vyvíjí a zlepšuje. Uživatelské prostředí a funkce umíme přizpůsobit Vašim požadavkům a potřebám.

Fakultativní služby

V souvislosti s agendou whistleblowingu pro Vás umíme zajistit školení zaměstnanců, či adaptovat compliance směrnice Vaší společnosti.

Dostupnost 24/7

Víme, že čas je v podnikání zásadní faktor, proto jsme Vám k dispozici 24/7.

Vedení Trusteru

Ing. Libor Suchý, M.A.

CSO

Libor je vystudovaný ekonom a v rámci Trusteru zastává post obchodního ředitele. Z titulu své pozice je odpovědný za vedení obchodního týmu, navazování nových partnerství a stanovení dlouhodobé obchodní strategie. Jeho zájem o motorismus a motorsport může odrážet jeho vášeň pro soutěživost a rozhodnost v obchodním prostředí.

Mgr. Martin Dvořák

Managing director

Martin vystudoval práva a byl to on, kdo přišel s myšlenkou vývoje whisteblowingové platfotmy. Martin je milovníkem hor a freerideingu, možná proto si umí udržet chladnou hlavu a koncentrovat se v situacích, kdy jiní začínají panikařit. V současné době vede Truster a je odpovědný za chod každodenních procesů ve společnosti, rozšiřování klientské základny a rovněž za veškeré právní aspekty projektu.

Ing. Štěpán Zídek

CFO

Štěpán v rámci vedení společnosti zastává pozici finančního ředitele. Ponořený v číslech a financích se cítí jako ryba ve vodě. V profesionálním hokeji se naučil fungovat v týmu a tuto dovednost využívá nejen v businessu. Po ukončení vrcholové kariéry a úspěšném dokončení studia na brněnském VUT se podnikání v oblasti IT stalo jeho denním chlebem. Ve volném čase rád sportuje nebo cestuje, nejlépe obytným autem.

Ing. Petr Pokorný

CTO

Petr je vizionář a manager s mnohaletou zkušeností s podnikáním v oblasti IT. Už při studiu na vysoké škole stál za řadou úspěšných IT projektů. Petr je zodpovědný především za inovace a upgrading funkcionalit a v pozici ředitele vývoje Trusteru je jeho denním chlebem řízení a organizace práce vývojového týmu. Pro Petra neexistuje žádný problém, se kterým by si neuměl poradit. Svůj volný čas nejraději tráví cestováním.

Juraj Korim

Senior IT manager

Juraj je odborníkem na webové technologie a v rámci Trusteru uplatňuje bohaté zkušenosti z programování webových stránek, aplikací, intranetů a internetových obchodů na míru. Právě Juraj stojí za většinou kódování platformy a v provozu zabezpečuje hardwarovou a softwarovou připravenost Trusteru. Juraj ovládá několik programovacích jazyků a jeho největším zájmem jsou technologie a vše okolo nich. V neposlední řadě je Juraj nadšeným kynologem.

Nebo volejte na:+420 731 773 388

Napište nám, rádi odpovíme.